O Nas - Gabinet Dziecięcy Osteopatii i Rehabilitacji

ADRES
KIDS-OSTEO
ul. Krakusów 4/2
30-092 Kraków
Przejdź do treści

O Nas

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, których łączy wspólna pasja i chęć pomocy pacjentom.  Specjalizujemy się w wykorzystaniu osteopatii w leczeniu dzieci od najmłodszych lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone opinią naszych klientów.

 
Wykorzystując możliwości Osteopatii i trafną diagnozę, znacznie łatwiej będzie nam się wyleczyć. Znając przyczynę swoich dolegliwości możemy bardzo precyzyjnie ustalić plan leczenia. Niestety podstawowy kontakt medyczny z lekarzem rodzinnym w dzisiejszych czasach często stawia błędne diagnozy, tym samym pacjenci nawet nie mają szans na wyleczenie się.
 
 
Metody manualne zaliczane są do fizykoterapii. Jednak podczas leczenia osteopatycznego nie jest uzdrawiane tylko i wyłącznie miejsce bólu, ale całe nasze ciało. Jest to wiekowa metoda, która w ostatnim czasie przechodzi swój renesans.  Zdecydowanie warto z niej skorzystać.
+48 12 645 67 82
+48 12 645 67 82 (fax)
+48 600 522 553 (kom)
kontakt@kidsrehab.pl
Drodzy Państwo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w gabinecie fizjoterapii i osteopatii. Znajdujemy się na ul.  Krakusów 4/2 w Krakowie
Projekt i Realizacja GrupaAres
Wróć do spisu treści